O mnie i dlaczego ja?

Nazywam się Tomasz Trulka.

 

Biegam,skaczę, czołgam się i w zasadzie wszystko co jest konieczne by zrobić bardzo dobre zdjęcie, czy ujęcie wideo. Moja specjalizacja to fotoreportaż, krajobrazy, zdjęcia komercyjne/promocyjne, fotografia nieruchomości/wnętrz oraz fotografie z drona (uprawnienia NSTS-06) Wykonuję również filmy reklamowe,a w szczególności filmy prezentujące nieruchomości. Wraz z montażem, legalnie opłacaną muzyką i animacjami.

Współpracowałem z wieloma firmami, samorządami, osobami prywatnymi. Od lokalnych firm pokroju Restauracja Sen o dolinie, Newbody, czy ogólnopolskich jak wydawnictwo Compass. Poprzez samorządy (Zabierzów, stała umowa z Zielonkami czy gminą Wielka Wieś), a także urząd Marszałkowski oraz Ministerstwo Sprawiedliwości (szkolenia fotograficzne). Wykonywałem samodzielnie prace dla powiatów i województw w różnych częściach Polski. Współpracuję dużo i często z agentami nieruchomości jak np. z firmy Remax

Podczas wykonywania pracy cały czas staram się być w kontakcie ze zleceniodawcą. Wszystko wykonuję „na już” i na bieżąco.

Szybka realizacja, stały kontakt, atrakcyjne ceny.