Mieszkanie na krakowskim Kazimierzu – harmonia stylu i funkcjonalności

lut 15, 2023 | Nieruchomości

Gdzie tym razem? Ano na krakowski Kazimierz

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami moim ostatnim projektem – fotografią i filmowaniem mieszkania na ulicy Skawińskiej w Krakowie, w dzielnicy Kazimierz. Praca została zlecona przez firmę Wawelium, a ja miałem okazję sfotografować i sfilmować zarówno wnętrza, jak i widoki z drona.

Fotografowanie z drona w styczniu i lutym to ciężki temat, dlaczego?

Na początku musiałem zmierzyć się z pewnymi trudnościami, ponieważ pogoda nie była najłaskawsza. Fotografowanie z drona wymagało dobrej przejrzystości i słoneczka, a przez parę tygodni było to niemożliwe. Jednak udało nam się znaleźć właściwy moment, żeby zrobić piękne ujęcia z lotu ptaka. Mogłem w ten sposób uwiecznić nie tylko sam budynek, ale także piękne okoliczne krajobrazy, takie jak Zakole Wisły, Kładka Bernatka czy Podgórze. Oto niektóre z ujęć z drona:  

Czas na naprawdę piękne wnętrze

Następnie skupiłem się na fotografowaniu i filmowaniu wnętrz mieszkania. Było ono bardzo kolorowe, stylowe i nowoczesne. Każdy metr mieszkania został w ciekawy sposób zagospodarowany, a ciekawe oświetlenie nadawały mu unikalnego charakteru. Razem z Wawelium braliśmy już udział przy paru projektach, więc temat przebiegł bardzo sprawnie. Zwłaszcza motywował fakt, że ostatnie ujęcia miały być w kawiarni 🙂 A to niektóre z ujęć wewnątrz mieszkania: Po wszystkim oczywiście należało przystąpić do obróbki i montażu. Film możecie obejrzeć tutaj: A tutaj jeszcze link do oferty -> LINK https://www.youtube.com/watch?v=C6LiXEy7UNo

Sprawdź ofertę:

Zobacz także: